null

Rozpocznij przygodę na rolkach - bezpłatne zajęcia dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie
stopy i na nich różowe rolki - buty
Rozpocznij przygodę na rolkach - bezpłatne zajęcia dla dzieci

Doskonała okazja, aby opanować nowe umiejętności, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Bezpłatne zajęcia nauki jazdy na rolkach będą się odbywać na zadaszonym rolkowisku przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b). Startują w sobotę, 16 września. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Obowiązują zapisy.

Bezpłatne zajęcia

Zajęcia będą się odbywać w soboty i niedziele, w godzinach 10.00-12.00, od 16 września do 15 października.  O godz. 10.00 odbywać się będą zajęcia dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z rolkami, a o godz. 11.00 dla średniozaawansowanych. Zajęcia trwają godzinę i prowadzone są przez licencjonowanych i doświadczonych instruktorów ze szkoły RollSchool.

Zapisy odbywają się na stronieProwadzone są na każde zajęcia osobno, a nie na cały cykl. Treningi przeznaczone są tylko dla mieszkańców Warszawy.

- To nie tylko nauka jazdy na rolkach, ale także zabawa i zdobywanie nowych umiejętności w towarzystwie rówieśników. Ważne żeby jeździć bezpiecznie, ale też żeby była to wspaniała zabawa. Nasze rolkowisko jest idealnym miejscem do prowadzenia takich zajęć i bardzo się cieszę, że powstało - mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa. 

Uwaga! Każdy uczestnik musi posiadać własne rolki (z odkręconym hamulcem), kask i komplet ochraniaczy (na kolana, łokcie i nadgarstki). Na rolkowisku nie ma wypożyczalni sprzętu.

Rolkowisko na Ursynowie

Zajęcia odbywają się na terenie zadaszonego, nowoczesnego rolkowiska przy ul. Kajakowej 12b, przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów. To specjalnie przygotowany obiekt o powierzchni około 600 m2. W trakcie zajęć rolkowisko będzie wyłączone z użytku dla innych, dzięki czemu można będzie prowadzić jednocześnie zajęcia dla dwóch grup.

Stworzenie na Ursynowie rolkowiska i bezpłatnych zajęć to realizacja pomysłu radnej Olgi Górnej, która w marcu złożyła w tej sprawie interpelację.

Więcej informacji o rolkowisku.

Załączniki: