null

Rozstrzygnięcie konkursu "Ursynowskie Kwiaty"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
IMG_7910Celem konkursu "Ursynowskie Kwiaty", który odbył się w tym roku po raz trzeci, jest poprawienie estetyki Ursynowa poprzez widoczne ukwiecenie balkonów i ogródków przydomowych, ożywienie naszych osiedli i sprawienie, by wszyscy mieszkańcy mogli wykazać się inwencją twórczą i pomysłowością w tworzeniu kompozycji kwiatowych. Konkurs prowadzony był w dwóch kategoriach obejmujących: balkony i loggie oraz ogródki przydomowe. Komisja w składzie:
  1. Piotr Machaj - Przewodniczący - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursynów
  2. Piotr Skubiszewski - Przewodniczący Komisji Architektury, Budownictwa, Strategii, Rozwoju i Ekologii Rady Dzielnicy Ursynów
  3. Wojciech Zabłocki – Radny Dzielnicy Ursynów
  4. Alicja Michalik Kucińska  - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska
  5. Bartosz Dominiak – Naczelnik Wydziału Promocji
  6. Krystyna Nowak – Główny Specjalista Wydział Ochrony Środowiska
dokonała oceny obiektów zgłoszonych do konkursu. Zgodnie z Regulaminem konkursu, kryteria oceny to interesująca kompozycja (dobór roślin), pomysłowość, kolorystyka i estetyka. Wyróżnienie w kategorii balkony i loggie otrzymał Tomasz Sikora - ul. Stokłosy. W kategorii ogródki przydomowe zwycięzcami zostali: Krzysztof Biernacki – ul. Dembwszkiego -  I miejsce Małgorzata Góral – ul. Zamiany - II miejsce Lilianna Gogół - ul. Wiolinowa - III miejsce Nagrodę Specjalną Burmistrza Dzielnicy Ursynów otrzymała Genowefa Wojtiuk za piękne utrzymanie zarówno ogródka przydomowego, jak i balkonu przy ul. Dembowskiego.
Zobacz galerię (11 zdjęć)