null

Run Ursynów w Parku Przy Bażantarni

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika do informacji. Szczegóły w treści.
Autor: UD Ursynów

Wspólnie z Młodzieżową Radą Dzielnicy Ursynów zapraszamy miłośników biegania do udziału w zupełnie nowym ursynowskim wydarzeniu Run Ursynów, które odbędzie się 14 października o godz. 12.00. Do pokonania 5 kilometrowa trasa wokół malowniczego Parku Przy Bażantarni.

Udział w Run Ursynów jest bezpłatny. Dla najlepszej trójki w każdej kategorii przewidziano trofea i atrakcyjne narody rzeczowe od sponsorów. Bieg zostanie zrealizowany w następujących kategoriach wiekowych (oddzielnie dla kobiet i mężczyzn) 13-15 lat, 16-17 lat, oraz kategorii powyżej 18 lat. Każdy uczestnik otrzyma na mecie medal i wodę.


Limit uczestników wynosi 250 osób. Zapisy na stronie. 


- Serdecznie zapraszam zarówno młodszych jak i starszych, do udziału w Run Ursynów. To wyjątkowa okazja, by aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, a także rywalizować o atrakcyjne nagrody. – zachęca Adam Rymarz, wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ursynów i pomysłodawca biegu.


Impreza organizowana jest przez Urząd Dzielnicy Ursynów, we współpracy z Młodzieżową Radą Dzielnicy Ursynów, która jest pomysłodawcą wydarzenia. Patronat medialny nad biegiem objął portal Haloursynow.pl 


Partnerami wydarzenia są także: firma Polar, sklep Trigar, Stowarzyszenie Chorych na Układowe Zapalenia Naczyń „Vasculitis” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.