null

Ruszają zapisy na Ursynowski Jubileusz Par 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie
wszyscy stoją profilem od prawej burmistrz Robert Kempa i Jakub Berent wręczają kwiaty od lewej stoją kobieta i mężczyzna przyjmują kwiaty i upominki od burmistrzów
Ursynowski Jubileusz Par | Autor: UD Ursynów

​​​​​​​Burmistrz Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy Robert Kempa zaprasza pary, które w tym roku obchodzą okrągłe jubileusze 40, 45, 50, 55-lecia i większe, do świętowania ich z nami w czasie organizowanego już po raz szósty Ursynowskiego Jubileuszu Par. Tegoroczne wydarzenie przypada w roku 45-lecia powstania dzielnicy.

Pierwsza edycja jubileuszu została zorganizowana w związku z 40-leciem Ursynowa. Ogromne zainteresowanie z jakim przyjęto uroczystość sprawiło, że władze dzielnicy zdecydowały o wpisaniu jej do kalendarza ursynowskich imprez na stałe. Wydarzenie odbędzie się w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” i uświetni je wyjątkowy koncert. W tym roku, w związku z przypadającą rocznicą powstania Ursynowa, będziemy chcieli szczególnie wyróżnić pary obchodzące 45-lecie zawarcia związku małżeńskiego.

Uroczystość planowa jest w listopadzie, a na zgłoszenia czekamy do 14.10.2022 r. pod adresem ursynow.promocja@um.warszawa.pl lub nr tel. 22 443 73 54.

grafika do wydarzenia więcej informacji w treści