null

Seans filmowy z okazji Dnia Kobiet

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Autor: UD Ursynów

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza na bezpłatny seans filmowy 8 marca (wtorek), o godz. 19.00 w Multikinie Ursynów. Film “Cyrano” to romans, musical i kino kostiumowe w jednym.

Został nominowany do Oscara 2022 w kategorii najlepsze kostiumy. Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu należy do 5 marca wysłać swoje zgłoszenie na stronie.

Wyjątkowe kino 

Film „Cyrano” w reżyserii J. Wrighta doczekał się już premiery w polskich kinach. Tytułową rolę Saviniena Cyrana de Bergerac odgrywa Peter Dinklage – pamiętny Tyrion z “Gry o tron”. Film bazuje na sztuce teatralnej “Cyrano de Bergerac”, którą w 1897 roku napisał Edmond Rostand. 

Dinklage pojawia się w musicalu jako tytułowy Cyrano – pisarz i dramaturg, poeta, a przy tym francuski żołnierz. W filmie bohater próbuje walczyć o względy pięknej Roxanne (Haley Bennett), ale obawia się, że wygląd deklasuje go jako kandydata na partnera. Dziewczyna interesuje się innym mężczyzną – Christianem (Kelvin Harrison Jr.). Ten, z racji, że nie potrafi elokwentnie mówić o swoich uczuciach, zatrudnia Cyrano, by pomógł mu pisać listy miłosne do Roxanne. Rzecz dzieje się we Włoszech, a muzykę do filmu skomponował zespół rockowy The National. 

Karty wstępu 

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „Cyrano”, w terminie 1-5 marca, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie.

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 6 marca wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 8 marca można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze), o godz. 18.00. Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie, w informacji głównej 8 marca, od godz. 18.00. 

Regulamin

  1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.
  2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. Cyrano w dniu 08.03.2022 r.
  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.
  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seans Filmowy, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.
  7. Prosimy o punktualne przybycie, seans wyświetlany jest bez reklam.
  8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.
Plakat do wydarzenia