Wydarzenie

null

Seans filmowy z okazji Dnia Kobiet „Cyrano”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.03.2022 19:00 - 08.03.2022 21:00
Multikino Ursynów, al. KEN 60, 02-777 Warszawa
Autor: UD Ursynów

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę - projekcję filmu „Cyrano” w Multikinie Ursynów. Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film, należy wysłać zgłoszenie w dniach 1-5 marca. Więcej w opisie wydarzenia.

Romans, musical i kino kostiumowe w jednym. Tak podsumować można film “Cyrano” w reżyserii Joego Wrighta, który właśnie doczekał się premiery w polskich kinach. Tytułową rolę Saviniena Cyrana de Bergerac odgrywa Peter Dinklage – pamiętny Tyrion z “Gry o tron”. Rzecz dzieje się we Włoszech, a muzykę do filmu skomponował zespół rockowy The National. Film nominowany do Oscara 2022 za Najlepsze Kostiumy.

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film CYRANO, w terminie 1-5 marca, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronę.

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 6 marca wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

 

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 8 marca można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze), o godz. 18.00. Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w Urzędzie, w Głównej Informacji 8 marca, od godz. 18.00.

REGULAMIN

1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.

2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.

3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. CYRANO w dniu 08.03.2022 r.

5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.

6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seans Filmowy, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

7. Prosimy o punktualne przybycie, seans wyświetlany jest bez reklam.

8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.