null

Sierpniowa odsłona filmowego lata

Drukuj otwiera się w nowej karcie
cztery zdjęcia z filmów wyświetlanych w 2022 roku

W sierpniowe czwartki zapraszamy wszystkich kinomanów do kina letniego na Ursynowie. Pokazy startują o godz. 21.00 na Kopie Cwila, przy UCK „Alternatywy” oraz przy DOK Ursynów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Repertuar

4 sierpnia o godz. 21.00 na Kopie Cwila – „Moje wspaniałe życie” (2021).
Polska komedia obyczajowa o podwójności życia Joanny. Z jednej strony – pracująca kobieta, matka, żona, nauczycielka, z drugiej – zbuntowana i wyluzowana, zdradzająca męża i paląca marihuanę. 

11 sierpnia o godz. 21.00 w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” - „Jeźdźcy sprawiedliwości” (2021).
Kryminał akcji, historia o żałobie, trudach rodzicielstwa samotnego ojca, zemście, poszukiwaniu odpowiedzi. Czarny humor nadaje tło wydarzeniom.

18 sierpnia o godz. 21.00 na Kopie Cwila – „#tuiteraz” (2020).
Opowieść o spontanicznej podróży na drugi koniec świata, gonieniu za ulotną miłością i zauroczeniem. Ogólna dostępność Internetu pozwala nawiązać kontakt dwójce ludzi – mężczyźnie z Francji oraz kobiecie z Japonii.

25 sierpnia o godz. 21.00 w DOK Ursynów – „Pechowi szczęściarze” (2019).
Hiszpan na emeryturze postanawia rozpocząć nowy biznes. Udaje mu się wciągnąć w plan znajomych, jednak ostatecznie wszyscy tracą całe oszczędności. Kiedy okazuje się, że padli ofiarą bankowego przekrętu, postanawiają odzyskać utracone pieniądze.

Projekt finansowany za środków Urzędu Dzielnicy Ursynów.