null

Silent Disco na Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na granatowym tle dwa obrysy postaci w słuchawkach, jedna w kolorze czerwonym, a druga żółtym.

To będzie pierwsza taka impreza taneczna w naszej dzielnicy. Na silent disco zapraszamy razem z Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. Potańczyć i zjeść coś dobrego będzie można w piątek, 18 czerwca, w godz. 19.00-24.00 ,na tyłach urzędu.  Wydarzenie odbędzie się oczywiście z zachowaniem obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Wstęp jest bezpłatny.

O znakomitą oprawę muzyczną zadbają DJ-e: Rapperoni, Vache, Alex Köffer. Będą puszczali muzykę na 3 kanałach, z których można będzie wybrać coś dla siebie. Na teren imprezy wejść może 250 osób, plus osoby zaszczepione przeciw COVID-19, posiadające potwierdzenie szczepienia. Tańczyć będzie można z zachowujemy dystansu społecznego (1,5 m). Na zgłodniałych czekać będą także foodtrucki.

Słuchawki będą wydawane po okazaniu dokumentu ze zdjęciem lub pod zastaw gotówki – 100 zł. Gotówka zwracana będzie przy wyjściu, po oddaniu słuchawek i specjalnego numerka. Słuchawki będą na bieżąco dezynfekowane. Prosimy także o dezynfekowanie rąk płynem, który udostępniony będzie w strefie wydawania słuchawek.

Osoby, które mają gorączkę, kaszel, lub miały kontakt z osobami zarażonymi koronawirusem prosimy o pozostanie w domu.

Na teren imprezy nie będą wpuszczane osoby nietrzeźwe.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy