Wydarzenie

null

Śladami Barei. Gra miejska na 45-lecie Ursynowa.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.01.2022 12:00 - 23.01.2022 15:00
Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, 02-777 Warszawa
Dwaj mężczyźni na tle bloków i napis Gra miejska śladami Barei

Obywatele i Obywatelki! Zwracamy się do Was jako ursynowski kolektyw czczący jubileusz 45-lecia dzielnicy Ursynów. Konsultacje z szerokim aktywem Ursynowa ujawniły konieczność rozpoczęcia powszechnej akcji celebrowania urodzin aparatu dzielnicowego. Wzywamy Was do włączenia się w to wydarzenie. Apelujemy, żebyście razem z nami, 23 stycznia 2022 roku, godnie uczcili tę wspaniałą rocznicę.

Przebieg uroczystości będzie miał kształt gry miejskiej i włączone będą w nią wszystkie klasy pracujące ludu stolicy – studenci, literaci, przedstawiciele aparatu państwowo-dzielnicowego. Z przyjacielską wizytą zaprosimy kułaków i prywaciarzy, wichrzycieli, spekulantów i bumelantów, a nawet zachodnich imperialistów i rewizjonistów!

Przedmiotem gry będą mieszkania, których w naszej wspaniałej Ojczyźnie jest pod dostatkiem. Wystarczy dołączyć do brygady pracowniczej lub zapisać się na odpowiednią listę, by za symboliczną opłatą wprowadzić się do lokalu, często o podwyższonym standardzie. Meblościanka, tapczan, pojemny pawlacz czy prodiż? Wasze marzenia już niedługo się spełnią! 

Niestety, by zdobyć klucze do własnego „M", zawodnicy biorący udział w grze napotkają pewne określone zjawiska i przejściowe trudności w dostawach, znane głównie z opowieści i filmów Stanisława Barei.

To jak – pomożecie?!

Zapisy na przydział mieszkaniowy rozpoczynają się 8 stycznia o godz. 18:00. Nie zapomnijcie się zapisać, bo liczba wymarzonych „M” jest ograniczona. Pamiętajcie, że zapisujecie się całymi rodzinami/drużynami!

Organizatorzy: Zwalcz Nudę i Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy

Wydarzenie jest finansowane przez m.st. Warszawę – Dzielnicę Ursynów.

Podczas wydarzenia przestrzegane będą aktualnie obowiązujące obostrzenia sanitarne związane z pandemią COVD-19. W zamkniętych przestrzeniach prosimy o zakrywanie nosa i ust maseczką.

WAŻNE! Zostały już tylko miejsca na liście rezerwowej.

plakat gra Śladami Barei

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.