null

Social media: budowanie społeczności i wsparcie sprzedaży

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika do wydarzenia

W środę, 17 maja, o godz. 18.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, sala 136) odbędzie się spotkanie „Social media: budowanie społeczności i wsparcie sprzedaży”. O skutecznych sposobach budowania społeczności i wsparcia sprzedaży opowie ursynowskim przedsiębiorcom Anna Dębska. To na kolejne wydarzenie promujące przedsiębiorczość w naszej dzielnicy. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

- Kontynuujemy cykl merytorycznych i niezwykle wartościowych spotkań dedykowanych przedsiębiorcom. Każde spotkanie to wiedza i doświadczenie przekazywane przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, połączone z networkingiem. Tym razem zaproszona przez nas ekspertka opowie o skutecznych metodach wspierania sprzedaży oraz sposobach budowania społeczności w social mediach. To dla każdej firmy użyteczna i cena wiedza mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Bartosz Dominiak.

Anna Dębska

Redaktor naczelna GdzieZjesc.info, jednego z największych przewodników po dobrych restauracjach w Polsce oraz współwłaścicielka agencji marketingowej AFMedia.pl. Od ponad 15 lat zajmuje się internetową promocją przedsiębiorców, głównie z branży HoReCa. Specjalistka z zakresu social mediów i reklamy internetowej. Autorka przestrzeni dla restauratorów „Ania Dębska – merytorycznie o restauracjach”.

Inspiracja i Networking

Spotkanie, podczas których poruszane są tematy okołobiznesowe, objęte zostały wspólnym hashtagiem #INUrsynów - „I” oznacza inspirację, a „N” networking. Są to dwa cele, które chcemy osiągnąć, czyli zachęcić do poszukiwania nowych pomysłów na rozwój biznesów, a jednocześnie do współpracy między lokalnymi przedsiębiorcami.

Zachęcamy także do śledzenia profilu Przedsiębiorczy Ursynów, na którym na bieżąco publikujemy informacje dotyczące spotkań, szkoleń i aktywności Urzędu Dzielnicy Ursynów w obszarze przedsiębiorczości.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja