Wydarzenie

null

!sold out! TONFA w „Alternatywach”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.11.2021 20:00 - 26.11.2021 21:30
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

„Nie stara, nie nowa, w ogóle nie szkoła” – tak mówią o sobie członkowie grupy TONFA, warszawskiego składu, który wymyka się tradycyjnym hip-hopowym podziałom. Norman i Kierat robią surowy, momentami wręcz noise’owy, industrialny rap, w którym słychać echa zespołów takich jak Dälek, clipping czy Syny.

 W ubiegłym roku Tonfa pojawiła się gościnnie na płycie duetu Włodi/1988, a tej jesieni ukazał się ich debiutancki album zatytułowany „Klątwa”. Cyryl Rozwadowski pisząc dla portalu Poptown.eu o zapowiadającym tę płytę singlu „w.Klatkk_BŁZN”, ocenił: „Nokturnalny bit, autorstwa Normana, to najlepszy jak dotąd destylat mulistego mroku i psychotycznej mgły, które produkuje warszawskie duo”.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w recepcji lub online.

Na pierwszym planie zdjęcia znajduje się dwóch rapujących wokalistów zespołu hip-hopowego. Mężczyźni są na fotografii ujęci w kadrze go pasa. Muzyk z prawej jest ubrany min. w kamizelkę odblaskową a muzyk z lewej strony ma na sobie kurtkę moro i trzyma mikrofon.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap