null

Bezpłatny seans filmowy dla dzieci - Sonic 2: Szybki ja błyskawica

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika do wydarzenia

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza na bezpłatny seans filmowy dla dzieci „SONIC 2: SZYBKI JAK BŁYSKAWICA” w reżyserii Jeffa Fowlera. Seans odbędzie się 28 kwietnia, w czwartek, o godz. 18.00 w Multikinie Ursynów. Po jednoosobowe wejściówki można się zgłosić w dniach 21 – 24 kwietnia.

O filmie

„Sonic 2: szybki jak błyskawica” jest to przygodowa komedia akcji wywodząca się z serii gier pod tytułem „Sonic the Hedgehog”. Głównym bohaterem jest Sonic charakteryzujący się swoją superenergią. Sonic poprzez swoją moc przyciągał złoczyńców, dlatego zdecydował się opuścić swoją planetę. W ucieczce pomogły mu magiczne złote pierścienie. Bohater znalazł się na zupełnie mu obcej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, aby zwalczyć doktora Robotnika (Jim Carrey) przed jego nikczemnym planem przejęcia władzy nad całym światem.

Bezpłatne wejściówki

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „SONIC 2: SZYBKI JAK BŁYSKAWICA”, w terminie 21–24 kwietnia należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie https://kulturalny.ursynow.warszawa.pl/   
Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 25 kwietnia wysłany będzie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu, w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. 
Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Karty wstępu przysługują dziecku wraz z opiekunem.

Co zrobić jeżeli ktoś nie zostanie wylosowany? 

28 kwietnia można będzie sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych (informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów - na parterze). Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie 28 kwietnia od godz. 9.30.

Regulamin:

1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.
2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.
3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. SONIC 2: SZYBKI JAK BŁYSKAWICA w dniu 28.04.2022r.
5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.
6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seanse Filmowe dla dzieci, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.
7. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam.
8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

 

plakat na wydarzenie, więcej informacji w treści