Wydarzenie

null

Bajki na trawie – spektakl „Księga życia”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.07.2021 14:00 - 25.07.2021 15:00
Park Przy Bażantarni, ul. Przy Bażantarni

W niedzielę 18 lipca o godz. 14.00 zapraszamy w ramach cyklu „Bajki na trawie” na spektakl „Księga życia” i warsztaty plastyczne. Przedstawienie odbędzie się w Parku Przy Bażantarni, przy ul. Przy Bażantarni. Wstęp wolny.

„Księga Życia” to interaktywny spektakl będący prawdziwą opowieścią o nas samych. Historia opowiada o przemianach następujących w przyrodzie oraz o naszym z nią połączeniu. Głównym rekwizytem jest tytułowa wielka księga – piękna, ręcznie wyszywana, której każda karta prezentuje inną porę roku. Po spektaklu zapraszamy na warsztaty muzyczno-pantomimiczne, na których dzieci będą śpiewać i zamieniać się w różne rośliny, skakać po kałużach, z małych ziarenek przeistaczać się w potężne drzewa!

Misją Fundacji Sztuka Ciała jest tworzenie teatru będącego miejscem autentycznego spotkania, w którym wychodzimy od doświadczenia ciała, używając różnorodnych (artystycznych) środków wyrazu.  Celem działania jest inicjowanie, realizacja i wspieranie projektów artystycznych związanych z pantomimą, teatrem ciała i teatrem ruchu przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

plakat

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.