Wydarzenie

null

Spektakl teatralny - reKonstrukcje

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.06.2023 19:00 - 11.06.2023 20:30
DOK Ursynów, Kajakowa 12b, 02-838 Warszawa
Kafelek z logo DOK Ursynów.

Spektakl zbudowany jest dookoła tematu przeszłości, jej wpływu i konsekwencji. Bohaterowie odkrywają sekrety i tajemnice z przeszłości swojej oraz swoich bliskich. Wstęp bezpłatny z rezerwacją miejsc od 29.05. w DOK Ursynów pod nr tel. 22 125 56 02.

Doświadczają tego, co ta nowa wiedza zmienia w ich obecnym życiu, jaki może mieć wpływ na teraźniejszość i przyszłość. Jak możemy na nowo konstruować obraz siebie i kochanych osób, kiedy wiele z tego, na czym się opieraliśmy, okazuje się nieprawdą. 

W spektaklu korzystamy ze scen z dramatów Ibsena, Pintera, Wyrypajewa, Williamsa i Albee’go, tworząc z nich oryginalne, nieco oniryczne uniwersum – laboratorium rekonstrukcji.

Pokaz przeznaczoną dla widzów powyżej 16 roku życia. Zrealizowali go uczestnicy grupy spektaklowej Warsztatów Teatralnych w Akademii Sztuki i Kultury.

Judyta Berłowska: Reżyserka i pedagożka teatru, absolwentka Reżyserii Dramatu krakowskiej PWST i Wiedzy o Teatrze AT w Warszawie. Zajmuje się reżyserią teatralną oraz pedagogiką teatru, realizuje spektakle dla dzieci,młodzieży i dorosłych. Otrzymała nagrodę za reżyserię spektaklu „Mazagan. Miasto”Beniamina M. Bukowskiego w Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej 2020 oraz Grand Prix na Forum Młodej Reżyserii 2014 za „Bez ojcowizny” Czechowa. Reżyserowała w takich teatrach jak Teatr Horzycy w Toruniu, Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie, Teatr Bogusławskiego w Kaliszu, Teatr Kubuś w Kielcach, Teatr Słowackiego w Krakowie, Teatr Miejski w Gliwicach, Teatr Norwida w Jeleniej Górze. Wielokrotnie pracowała jako instruktor teatralny oraz wychowawca w ramach obozów, kolonii, półkolonii, Lata w Teatrze.

W ramach ustawy o dostępności, osoby ze szczególnymi potrzebami chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o kontakt pod nr. tel. 22 1255602 do 5.06.

Plakat do wydarzenia