null

Spotkania dla przedsiębiorczych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grupa osób, kobiety i mężczyźni, siedzących przy okrągłym stole, na którym leżą kartki, trzymających tablety, długopisy, telefony. Poniżej biały napis Spotkania na pomarańczowym tle. Zdjęcie zrobione z góry.
Autor: UD Ursynów

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza na kolejne spotkania dla przedsiębiorców i osób przedsiębiorczych.  Mieszkańców Zielonego Ursynowa zainteresowanych tematyką zapraszamy w dniu 27 października, w listopadzie spotkamy się przy ul. Kłobuckiej oraz w Urzędzie Dzielnicy Ursynów.

- Kontynuujemy rozpoczęty w połowie października dialog na temat ursynowskiej przedsiębiorczości. Podczas cyklu spotkań z ursynowskimi  przedsiębiorcami chcemy nie tylko zrozumieć biznesową perspektywę patrzenia na naszą dzielnicę, ale także poznać pomysły i oczekiwania dotyczące przedsiębiorczości - mówi Zastępca Burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak.

Zapraszamy na spotkania:

  • 27 października, godz. 15.00 -  DOK przy ul. Kajakowej 12 b,
  • 3 listopada, godz. 14.00 - Miejsce Aktywności Lokalnej przy ul. Kłobuckiej 14,
  • 4 listopada, godz. 10.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów w sali 136 (al. KEN 61).

Chcemy, aby wsparcie przedsiębiorczości wpisało się na stałe do planu działań Urzędu Dzielnicy Ursynów. Pierwsze spotkania miały miejsce 14 października. Nasze działania obejmą m.in.: wsparcie dla przedsiębiorców i osób planujących założyć działalność gospodarczą, współpracę z instytucjami okołobiznesowymi, uczelniami i placówkami edukacyjnymi w zakresie budowania kapitału społecznego dla przedsiębiorczości na Ursynowie, prowadzenie działań promocyjnych, informacyjnych i edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości, a także tworzenie warunków dla integracji środowiska lokalnych przedsiębiorców.

Plakat do spotkania dla przedsiębiorców i osób przedsiębiorczych. Szczegóły znajdują się w treści informacji.