Wydarzenie

null

Spotkanie warsztatowo-wykładowe „W gąszczu życia emocjonalnego - czyli o znaczeniu emocji”.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.06.2022 16:30 - 23.06.2022 20:30
Wydarzenie online.
Logo
Autor: Fundacja Studio Psychologii Zdrowia

Fundacja Studio Psychologii Zdrowia zaprasza Was do udziału w projekcie finansowanym przez Dzielnicę Ursynów. Zajęcia są nieodpłatne i ich celem jest edukacja i wsparcie rodziców/opiekunów dzieci i nastolatków. Wydarzenie online.

Zapraszamy rodziców/opiekunów, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje, niepokoją się o swoje dziecko lub potrzebują po prostu porozmawiać - nie jest łatwo być rodzicem, szczególnie teraz. Zapraszamy też specjalistów chcących rozszerzyć swoją wiedzę.

Obecna sytuacja wpływa na nas i na nasze dzieci. Wpływa na emocje jakie przeżywamy i na to, jak funkcjonujemy.

Na powyższe zajęciach obowiązują zapisy i limit miejsc:

Zapisy poprzez formularz:  https://www.survio.com/survey/d/N6H3K4C3T8M1A7W2I

Koordynator projektu: Katarzyna Góźdź
e-mail:  tornadozagrozen@gmail.com
tel:  533 300 401

W ramach projektu zapraszamy także do korzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych z psychologiem, pedagogiem, terapeutą dzieci i młodzieży, terapeutą uzależnień.

[Nauczyciele z ursynowskich szkół, którzy wezmą udział w zajęciach, mogą otrzymać zaświadczenie o udziale w zajęciach]

Projekt „Tornado zagrożeń – świadomy rodzic i świadomy nastolatek 9 edycja” jest finansowany przez Dzielnice Ursynów m.st. Warszawy.

„Informacja dla osób ze specjalnymi potrzebami. Jeśli mają Państwo kłopot z dostępem do treści, prosimy o telefon pod numer 533 300 401 lub e-mail na adres fundacji tornadozagrozen@gmail.com. Umożliwimy Państwu zapoznanie się z treścią i pomożemy w wypełnieniu formularza. Ustalimy też zapewnienie ewentualnego wsparcia podczas zajęć”.

Plakat do wydarzenia