Wydarzenie

null

Spotkanie z Elżbietą Sidorowicz- Adamską, autorką książek z cyklu ,,Okruchy gorzkiej czekolady”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.11.2021 17:00 - 20.11.2021 17:45
MAL Kajakowa, Kajakowa 12b, 02-838 Warszawa
Plakat do wydarzenia.
Autor: DOK Ursynów

Podczas Finału projektu ,,Jesteśmy na tak – twórczo, aktywnie , kreatywnie “ z Funduszu Edukacji Kulturalnej m. st. Warszawy, odbędzie się spotkanie z Panią Elżbietą Sidorowicz- Adamską, autorką książek z cyklu ,,Okruchy gorzkiej czekolady”.

Pani Elżbieta ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. W. Gersona, a następnie Wydział Architektury Wnętrz na warszawskiej ASP. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, ilustracją dziecięcą, grafiką użytkową, rzeźbą, ceramiką i malarstwem. Od wielu lat pracuje jako art director w warszawskiej agencji reklamowej.

Debiutowała cyklem wierszy w miesięczniku „Poezja“ wtedy, gdy jeszcze istniał miesięcznik „Poezja“. Publikowała wiersze dla dzieci w tygodniku „Świerszczyk“ i w podręczniku dla klas 1-3 wydawnictwa Nowa Era. „Okruchy gorzkiej czekolady“ to jej debiut prozatorski.

Zapalona koniara. Fanka DIY – odnawia stare, wyrzucone meble i nadaje duszę prozaicznym przedmiotom. Mieszka wraz z mężem i córką w Warszawie „u jej południowego kresu“ na Zielonym Ursynowie.

Spotkanie poprowadzi Anna Żelazowska – Kosiorek

Finał projektu rozpocznie się o godzinie 16.00,  a spotkanie z Panią Elżbietą Sidorowicz – Adamską  o godzinie 17.00 .

Wstęp wolny.

Plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.