Startup Shaker – najlepszy pomysł na biznes w sektorze kreatywnym. Trwają zapisy.

grafika do wydarzenia informacje w treści
Startup Shaker

W dniach 14-15 maja br. w budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów odbędzie się Startup Shaker. Podczas wydarzenia stworzone zostaną kilkuosobowe, multidyscyplinarne zespoły, które pod okiem mentorów dopracują swój pomysł na biznes. Zapraszamy do udziału zarówno studentów i absolwentów warszawskich uczelni artystycznych, jak również osoby reprezentujące świat kultury i organizacje non-profit działające na rzecz młodych artystów.

- Wspieramy organizacyjnie kolejne działanie promujące przedsiębiorczość na Ursynowie. Startup Shaker to szansa na stworzenie dobrego pomysłu na własny biznes w sektorze kreatywnym i weryfikacja tego pomysłu przez ekspertów. Zachęcam ambitne osoby do skorzystania z tej niezwykłej szansy - mówi Zastępca Burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak.

Startup Shaker – na Ursynowie wybieramy najlepsze pomysły na biznes!

Startup Shaker to wydarzenie w ramach Startup Art, czyli programu wsparcia biznesowego skierowanego do przedstawicieli i przedstawicielek warszawskiego sektora kreatywnego i organizowanego przez Biuro Kultury Urzędu m. st. Warszawy we współpracy ze Startup Academy. Podczas Startup Shakera stworzone zostaną kilkuosobowe, multidyscyplinarne zespoły, które pod okiem mentorów dopracują swój pomysł na biznes. Na zakończenie Startup Shakera wszystkie zespoły zaprezentują się przed jury, które wybierze 10 najlepszych projektów, zakwalifikowanych do następnego etapu programu Startup Art - warsztatów doradczo–rozwojowych i konsultacji z trenerami Startup Academy.

Trwają zapisy - dla najlepszych przewidziano nagrodę - wyjazd na zagraniczną konferencję South Summit w Madrycie.

Wydarzenie otrzymało patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Ursynów, jest także objęte wsparciem organizacyjnym pracowników urzędu w ramach działań promujących przedsiębiorczość w naszej dzielnicy.

O programie Startup Art

Na uczestników czeka seria ciekawych wydarzeń pozwalająca przejść drogę od pomysłu biznesowego do jego realizacji i prezentacji przed szerszą publicznością. Jesteśmy również otwarci na udział organizacji społecznych w roli uczestników, aby mogły one również nabywać wiedzę biznesową niezbędną do dalszego rozwoju w niełatwych czasach.

W tym roku szczególną uwagę poświęcono nowym technologiom oraz branży muzycznej. W programie spotkania z twórcami i producentami muzycznymi.

Program składa się z 4 części:

• konferencja - 5 maja w godz. 10.00-13.00 w Kinotece
  • Startup Shaker – 14 -15 maja w godz. 9.00-17.00 u Urzędzie Dzielnicy Ursynów
  • Warsztaty i indywidualne konsultacje - 28-29 maja oraz 11-12 czerwca w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Demo Day - 20 czerwca.

Zapisy i dodatkowe informacje: