null

Strasznie Fajny Piknik Rodzinny już w niedzielę

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Autor: UD Ursynów

Wiele atrakcji, konkursów i warsztatów, a to wszystko w halloweenowym nastroju. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ursynowa do udziału w drugiej edycji ,,Strasznie fajnego pikniku rodzinnego”. Impreza odbędzie się w niedzielę, 30 października, w godzinach 11.00 – 17.00, w hali sportowej Arena Ursynów. Udział w imprezie jest bezpłatny

To druga odsłona imprezy bardzo dobrze przyjętej przez mieszkańców dzielnicy. Pierwszy raz została zorganizowana w 2019 roku, tuż przed pandemią. Impreza ma innowacyjny charakter, łączący atrakcje rekreacyjne, w postaci dmuchańców i konkursów sprawnościowych dla dzieci i rodziców, z kreatywnymi warsztatami twórczymi, nawiązującymi tematycznie do Halloween. 

- Po przerwie spowodowanej pandemią do kalendarza rodzinnych imprez na Ursynowie wraca organizowany z okazji Halloween strasznie fajny piknik. Strasznie się z tego cieszę i liczę, że będzie naprawdę fajnie. Osobiście spośród wielu atrakcji polecam uwadze mieszkańców fotolustro czy rzut beretem – mówi Jakub Berent, zastępca burmistrza Ursynowa.

Podczas imprezy będzie można m.in. wykonać i zabrać ze sobą do domu lampiony z dyni, maski, filcowe przypinki i inne. Będzie także można przejrzeć się w fotolustrze i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Strasznie fajny piknik ma na celu integrację rodzin, poprzez wspólny udział w warsztatach i konkurencjach sprawnościowych, przedstawienie ciekawych, kreatywnych i konstruktywnych sposobów spędzania czasu wolnego. Jesienny piknik pod dachem to także okazja do beztroskiej zabawy dla najmłodszych, bez względu na pogodowe kaprysy.

Współorganizatorem wydarzenia jest Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.