null

Świątecznie na Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
noc budynek i ozdoba świąteczna świecąca z napisem wesołych świąt
Świątecznie na Ursynowie

W holu Urzędu Dzielnicy Ursynów stanęła najsłodsze świąteczne drzewko. A przed urzędem rozbłysła 10-metrowa choinka oraz fotopunkt i tron świętego Mikołaja. To oznacza jedno – zbliżają się święta!

Pięknie przed urzędem

Przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, 6 grudnia, czyli dokładnie w Mikołajki, rozbłysła ogromna, dziesięciometrowa choinka oświetlona diodami LED. Pojawiły się także świąteczne ozdoby – tron Mikołaja oraz monidło do zdjęć. Budynek urzędu przystrojony jest także świecącymi gwiazdami, a na ścianie od strony ul. Gandhi wyświetlana jest gwiazdkowa iluminacja.   

Choinka oświatowa na słodko

Odwiedzających budynek Urzędu Dzielnicy Ursynów w tym roku wita także piękna choinka, która stanęła w holu urzędu w ramach akcji zorganizowanej przez Przedszkole nr 126 "Zaczarowane Podwórko". W tym roku hasło przewodnie to słodkości! Piękne ozdoby zostały wykonane przez dzieci z ursynowskich placówek oświatowych.  

Choinka ubrana została przez dzieci z przedszkola w towarzystwie opiekunów, członków zarządu i pracowników urzędu. „Choinka oświatowa – cukierkowe drzewko świąteczne” to projekt realizowany pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów.

noc budynek i choinka świecąca
Zobacz galerię (4 zdjęć)
noc budynek i ozdoba świąteczna świecąca z napisem wesołych świąt
po lewej stronie choinka ubrana świątecznie w tle widać napis informacja na środku potykocz z plakatem Ursynowskich Mikołajek
duży różowy cukierek ozdoba na choince która ma zawieszone lampki i bombki