null

Szczupłe zarządzanie w teorii i praktyce

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie widać laptop, klawiaturę i piszące dłonie na klawiaturze

Zapraszamy na kolejne wydarzenie promujące przedsiębiorczość na terenie Ursynowa. W czwartek, 16 marca, w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, sala 136) odbędzie się spotkanie informacyjne „Lean – szczupłe zarządzanie w teorii i praktyce”. O metodach zarządzania i organizacji pracy opowie ursynowskim przedsiębiorcom Andrzej Mogieła. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp jest bezpłatny (obowiązuje rejestracja).

- Kontynuujemy spotkania dla osób przedsiębiorczych realizowane w ramach sprawdzonego już cyklu  inspiracja + networking. Tym razem na uczestników spotkania czeka wiedza z zakresu zarządzania. Optymalizacja procesów zarządzania pozwala na poprawę jakości oraz zwiększenie rentowności prowadzonej działalności. Jestem przekonany, że ta wiedza przyda się wszystkim kierującym firmą lub planującym w niedługim czasie rozpocząć działalność   mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Bartosz Dominiak.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Tematyka spotkania

Lean to metodyka rozwijana od osiemdziesięciu lat. W tym czasie rozwinęła się i zadomowiła na dobre we wszystkich dziedzinach, od przemysłu ciężkiego, po edukację i ochronę zdrowia. Na spotkaniu będzie okazja poznać historię, podstawy, żywe przykłady, a przede wszystkim dowiedzieć się jak lean można stosować w codziennej pracy i życiu. 

Prowadzący

Spotkanie poprowadzi Andrzej Mogieła. Od ponad siedmiu lat zawodowo zajmuje się transformacją opartą o metodykę Lean oraz SixSigma. Uczestniczył w budowaniu nowych sposobów pracy m.in. w branżach takich jak energetyka, gazownictwo, płatności bezgotówkowe oraz ochrona zdrowia. 

Inspiracja i Networking

Spotkanie „Lean – szczupłe zarządzanie w teorii i praktyce”, jak i kolejne, podczas których poruszane będą tematy okołobiznesowe, objęte zostały wspólnym hashtagiem #INUrsynów - „I” oznacza inspirację, a „N” networking. Są to dwa cele, które chcemy osiągnąć, czyli zachęcić do poszukiwania nowych pomysłów na rozwój biznesów, a jednocześnie do współpracy między lokalnymi przedsiębiorcami.

Zachęcamy także do śledzenia profilu Przedsiębiorczy Ursynów, na którym na bieżąco publikujemy informacje dotyczące spotkań, szkoleń i aktywności Urzędu Dzielnicy Ursynów w obszarze przedsiębiorczości.