null

Szkolnictwo specjalne - zaproszenie na konferencję

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy na konferencję online, która odbędzie się w czwartek, 8 grudnia 2022 roku, o godz. 17.30. Dotyczyć będzie wyboru ścieżki kształcenia adekwatnej do potrzeb i możliwości dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapisy przyjmowane są do 5 grudnia 2022 r. poprzez link Konferencja "Wybór ścieżki edukacyjnej dostosowanej do potrzeb i możliwości dziecka" (office.com)

Konferencja przeznaczona jest dla rodziców, nauczycieli i doradców zawodowych oraz wszystkich osób zainteresowanych tym tematem.  Wydarzenie organizuje Ursynowskie Centrum Doradztwa Zawodowego przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 19 oraz Dzielnicowe Centrum Integracji na Ursynowie.

Na spotkaniu będzie można m.in. dowiedzieć się jakie dokumenty wydaje poradnia psychologiczno-pedagogiczna uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i porozmawiać o doświadczeniach pracy w szkole z oddziałami integracyjnymi, o bogatej ofercie szkolnictwa specjalnego i dowiedzieć się co rynek pracy może zaoferować młodzieży z niepełnosprawnościami.

Więcej informacji na stronie poradni: www.ppp19.ursynow.warszawa.pl