Wydarzenie

null

„Top Gun: Moverick” – bezpłatny seans filmowy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.05.2022 19:00 - 27.05.2022 20:30
Multikino Ursynów, al. KEN 60, 02-777 Warszawa
Plakat do wydarzenia.
Autor: UD Ursynów

Zapraszamy na bezpłatny, premierowy pokaz filmu „Top Gun: Moverick”, w reżyserii J. Kosinskiego. Seans odbędzie się 27 maja (piątek) (piątek), o godz. 19.00, w Multikinie Ursynów. Po jednoosobowe wejściówki można się zgłaszać w dniach 18 - 22 maja.

Amerykański film akcji

 

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete "Maverick" Mitchell – w tej roli Tom Cruise – jest na szczycie. A konkretnie jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem o kryptonimie "Rooster", synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim "Goose", który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

 

Bezpłatne karty wstępu

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „Top Gun: Moveric”, w dniach 18-22 maja, należy wysłać swoje zgłoszenie na: https://kulturalny.ursynow.warszawa.pl/ 

 

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 24 maja wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

 

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 27 maja można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna będzie w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze), od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie, 27 maja, od godz. 18.00.

 

Regulamin:

  1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.
  2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane, tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. Top Gun: Moverick, w dniu 27.15.2022 r.
  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.
  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seans Filmowy, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.
  7. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam.
  8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.
Plakat do wydarzenia.

 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.