null

Treningi biegowe w ramach inicjatywy lokalnej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Trzy kobiety w strojach sportowych trenują bieganie w terenie. Są uśmiechnięte i mają złożone dłonie w kształ serduszka.

Być razem, dobrze się bawić i przy okazji zadbać o kondycję. To cel bezpłatnych treningów biegowych, które w ramach inicjatywy lokalnej zorganizował dla mieszkańców Ursynowa Klub Sportowy Team ZabieganeDni na bieżni przy ul. Koncertowej.

Dla kogo są treningi? Zarówno dla tych, którzy biegają regularnie, jak również dla osób, które starają się wrócić do aktywności, ale brakuje im towarzystwa i motywacji. Wstęp wolny bez wcześniejszych zapisów. Treningi odbywają się w wtorki o godz. 19.00 na niebieskiej bieżni przy Szkole Podstawowej nr 303. Pierwsze zajęcia już 11 lipca. Zapraszamy!

Chcesz ożywić i zintegrować lokalną społeczność? Masz pomysł i grupę znajomych, która pomoże w jego urzeczywistnieniu, ale brakuje środków na jego realizację? Dzięki inicjatywie lokalnej możecie uzyskać fundusze oraz wsparcie w realizacji pomysłu. Głównym programu jest partnerska współpraca mieszkańców i urzędu. Dzięki niej zrealizowanych może zostać wiele inspirujących i potrzebnych projektów. Należy pamiętać, że działania realizowane w ramach inicjatywy lokalnej muszą być bezpłatne dla odbiorców. Wszystkiego dowiecie się z dedykowanej inicjatywnie lokalnej stronie internetowej.