Uroczyste zakończenie dzielnicowych konkursów pod patronatem Burmistrza Ursynowa w SP 340

IMG_0042W szkole Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego 20 marca 2015 roku odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom dwóch konkursów dzielnicowych: Dzielnicowego Konkursu Humanistycznego Czasy saskie oraz Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego Co w trawie piszczy. Konkursy objęte były Patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów. Dzielnicowy Konkurs Humanistyczny Czasy saskie przeznaczony był dla uczniów klas V i VI. Do finału zakwalifikowało się 26 uczniów z 7 ursynowskich szkół SP 303, SP 323, SP 310, NSP 47, SP 322, SP 330, SP 340. Celem tegorocznego Międzyświetlicowy Konkursu Plastycznego Co w trawie piszczy było wykonanie prac plastycznych ukazujących piękno otaczającej nas przyrody. Konkurs był adresowany do dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz do uczniów klas I-III ursynowskich szkół podstawowych zapisanych do świetlicy. W tym roku w konkursie wzięło udział 94 uczniów z 10 świetlic w ursynowskich szkołach podstawowych. Komisja wyłoniła po trzy pierwsze miejsca i wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej. Część artystyczna została przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 340 uczęszczających do świetlicy szkolnej pod kierunkiem nauczycieli świetlicy.
Zobacz galerię (10 zdjęć)