null

Ursynów dla WOŚP

Drukuj otwiera się w nowej karcie
logo WOŚP, szczegóły w informacji

Ursynów także w tym roku będzie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! 3️1. finał WOŚP na Ursynowie odbędzie się 29 stycznia 2023 roku w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów oraz w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. O godz. 20.00 wspólnie wystrzelimy do nieba milion czerwonych serduszek.

Podczas najbliższego finału WOŚP zjednoczymy ursynowskie serca, aby wspólnie uczestniczyć w wydarzeniach, podczas których wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek.

- Uczestniczyłem w każdym finale WOŚP na Ursynowie. Bardzo się cieszę, że w tym roku swoje siły połączy kilka ursynowskich instytucji. Postaramy się, aby ten finał pozostał w pamięci ursynowian na długo. Będziemy grali do końca świata i o jeden dzień dłużej – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa. - Wierzę, że pobijemy rekord i uda się zebrać więcej pieniędzy niż w zeszłym roku. Jak zawsze przekażę na licytację kilka niespodzianek – dodaje.

Podczas ursynowskiego 31. Finału WOŚP, odbędą się licytacje, kiermasze, koncerty, warsztaty dla dzieci i dorosłych, a także wiele innych wydarzeń. O godz. 20.00 wspólnie wystrzelimy milion czerwonych serduszek do nieba.

- Ogromnie się cieszę, że Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy” aktywnie wesprze 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie z Urzędem Dzielnicy Ursynów i Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury Ursynów oraz fundacją Jurka Owsiaka zagramy z pełną mocą, w ciągu dnia oraz wieczorem, gdy wypuścimy nasze ursynowskie światełko do nieba – mówi dyrektor Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”, dr Krzysztof Czubaszek.

31. Finał WOŚP odbędzie się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.

- Ursynowianie już nieraz udowodnili, że mają ogromne serca. Co roku bardzo chętnie angażują się w wydarzenia związane z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku łączymy siły i mogę zapewnić, że będzie się działo! – dodaje Beata Rusinowska, dyrektor DOK Ursynów.

Jeżeli chcecie zaprezentować się na ursynowskiej scenie, prowadzicie ciekawe warsztaty, malujecie lub tworzycie rękodzieło, albo prowadzisz firmę, która chce wesprzeć tegoroczny finał zgłoście się do nas. Wystarczy wysłać wiadomość na adres e-mail: wosp@ursynow.pl

Od poniedziałku, 14 listopada, można już zarejestrować się jako wolontariusz za pomocą formularza dostępnego na stronie: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/. Zachęcamy także ursynowskie firmy do zarejestrowania własnych puszek.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne będą na profilu wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/UrsynowDlaWOSP

Partnerem finału WOŚP na Ursynowie jest SAIL Team, a patronem medialnym Radio SuperNova.