null

Ursynów dla WOŚP

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafiki do wydarzenia
Ursynów dla WOŚP

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Hasło najbliższego finału to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Ursynów łączy siły i także w tym roku zagra dla WOŚP!

W jedności siła

Ursynowski samorząd powołał jeden sztab #5260 i zagramy dla WOŚP wszyscy razem: Urząd Dzielnicy Ursynów, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Ursynoteka oraz Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.  

- W zeszłym roku pierwszy raz połączyliśmy siły i to była mega moc! Udało się zebrać 433 385,80 zł. W tym roku oczywiście liczymy na więcej. Szykujemy dla mieszkańców Ursynowa wspaniałe wydarzenia, wiele atrakcji i oczywiście internetowe aukcje. Na czele sztabu stanęła ponownie Marzena Zientara, co jest gwarancją organizacyjnego sukcesu – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.

O szczegółach wydarzeń będziemy jeszcze informować. Warto śledzić też profil na Facebooku.

Wolontariusze, puszki i inne wsparcie

Każdy może zostać wolontariuszem i grać razem z nami! Wystarczy wejść na stronę, założyć konto, znaleźć nasz sztab #5260 i wysłać swoje zgłoszenie.

Następnie potwierdzić swoje dane podczas osobistej wizyty w siedzibie sztabu w Miejscu Aktywności Lokalnej przy ul. Kajakowej 12b w każdy czwartek, w godz. 16.30-18.30. Liczy się kolejność potwierdzonych zgłoszeń.

Jeżeli prowadzisz firmę na Ursynowie, przedszkole, szkołę czy restaurację możesz zgłosić się do naszego sztabu i otrzymać puszkę stacjonarną. Będzie można postawić ją w lokalu i zbierać pieniądze od 10 grudnia do 28 stycznia. Wystarczy wejść na stronę i po założeniu konta wybrać opcję „chcę reprezentować firmę”.

Można także zostać partnerem ursynowskiego finału. Jak? Wystarczy przekazać przedmiot lub usługę na sztabowe aukcje na Allegro lub zaproponować ciepły posiłek dla wolontariuszy podczas kwestowania w dniu finału. A może masz inny pomysł. Prosimy o kontakt e-mailowy: mal@dokursynow.pl, wosp@ursynow.pl lub telefoniczny: 731 953 595. Pochwalimy się Twoim wsparciem!

Aukcje allegro

W 2023 roku ursynowski sztab wystawił 132 aukcje na Allegro, dzięki którym udało się zebrać blisko 43 tys. zł. W tym roku aukcje ruszają 4 grudnia. Już dzisiaj zachęcamy do przekazywania przedmiotów, voucherów i usług na to, czym możecie się podzielić i wesprzeć ursynowski finał WOŚP.

Przedmioty na aukcje będzie można przekazać osobiście w siedzibie sztabu #5260 lub wysłać do paczkomatu InPost o nr WAW668M (ul. Puławska 491) nr tel. do przesyłki 731 953 595, adres mailowy: mal@dokursynow.pl. Pamiętać należy o wypełnieniu i dostarczeniu z przedmiotem/voucherem/usługą formularza:

Harmonogram wydarzeń w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Ursynowie.