Ursynów gra z WOŚP

Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. „Przejrzyj na oczy” – takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Wolontariusze do puszek będą zbierać pieniądze na rzecz okulistyki dziecięcej. W tym roku Ursynów również przyłącza się do akcji.

Do 30 stycznia można wrzucać datki do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ustawionej na parterze w holu urzędu. W tym roku burmistrz Ursynowa, Robert Kempa przekazał na aukcję kolekcjonerską, ręcznie malowaną dioramę myśliwca P11c z repliką samolotu z 1939 roku. Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/diorama-mysliwiec-p11c-1939-od-burmistrza-ursynowa-11731176993

Dodatkowo w dniu finału w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów, około godz. 12:00 zostanie przeprowadzona licytacja dwóch voucherów przekazanych przez burmistrza Roberta Kempę: na kolację w restauracji Karpielówka oraz partię kręgli w Arenie Ursynów.

Pozostałe aukcje sztabu WOŚP w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów oraz sztabu WOŚP Hufca ZHP Warszawa-Ursynów, również z gadżetami i książkami podarowanymi przez Urząd Dzielnicy Ursynów, znajdziecie tu:

Liczymy na Was!