Wydarzenie

null

Ursynowska Garażówka

Drukuj otwiera się w nowej karcie
17.10.2021 12:00 - 17.10.2021 16:00
Parking przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, KEN 61, 02-777 Warszawa
Plakat
Autor: Urząd Dzielnicy Ursynów

To szansa na podarowanie rzeczom drugiego życia. W niedzielę, 17 października, w godz. 12.00-16.00 na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbędzie się kolejna wyprzedaż garażowa. Rejestrację rozpoczynamy w piątek 8 października - wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona i wynosi 170. Obowiązuje reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19. Zapraszamy!

Informujemy, że limit miejsc na naszą Garażówkę został wyczerpany. Ostatnie, prawidłowo przesłane zgłoszenie zostało przyjęte z godziny 10.19 z soboty - 9 pażdziernika br. REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.

Wszyscy uczestnicy wydarzeń będą zobowiązani do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego, czyli obowiązujących tego dnia rządowych wytycznych dot. organizacji imprez plenerowych w okresie pandemii COVID-19. Będą one bezwzględnie egzekwowane. Na wystawcach spoczywać będzie odpowiedzialność za niedostosowanie się do obowiązujących przepisów sanitarnych.

Jak zgłosić chęć udziału w Garażówce

Rekrutację urząd rozpoczyna 8 października (piątek), a zakończy w momencie wyczerpania limitu miejsc, ale nie później niż 15 października (piątek), o godz. 15.00.  Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Zgłoszenie można przesłać jedynie w imieniu własnym. Rekrutacja prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl. Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu Garażówki. Będzie można zarejestrować się także osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00). Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.

Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie od godz. 10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na Garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.

Wszystkich uczestników Garażówki obowiązywać będzie Regulamin.

Plakat

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.