null

Ursynowska Garażówka i Targ Zdrowej Żywności – rejestracja zakończona

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na czarnym tle biały napis Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

W niedzielę, 29 sierpnia na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbędzie się wyprzedaż garażowa. Rejestrację rozpoczynamy 20 sierpnia, wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona i wynosi 100. Tego samego dnia, również na urzędowym parkingu, odbędzie się Targ Zdrowej Żywności. Targ odbędzie się w godz. 10.00-15.00, a Garażówka w godz. 12.00-16.00. Podczas obu wydarzeń będzie obowiązywał reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19.  Zapraszamy!

Informujemy, że zainteresowanie naszą Garażówką przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie. Ostatnie, prawidłowo złożone  zgłoszenie – zostało przyjęte z godziny 11.10 – dzisiaj, w piątek 20 sierpnia br. REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.

- Wyprzedaż garażowa na parkingu przy urzędzie zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego postanowiliśmy zorganizować ją ponownie. To propozycja dla tych, którzy szukają przedmiotów z duszą i historią, a także dla tych, którzy chcą dać drugie życie przeróżnym rzeczom. Wydarzeniem towarzyszącym jest Targ Zdrowej Żywności, podczas którego mieszkańcy będą mogli kupić zdrową i smaczną żywność. Zachęcam do udziału w tych wydarzeniach – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.

Bezpieczeństwo to priorytet
 

Wszyscy uczestnicy wydarzeń będą zobowiązani do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego, czyli obowiązujących tego dnia rządowych wytycznych dot. organizacji imprez plenerowych w okresie pandemii COVID-19. Będą one bezwzględnie egzekwowane. Na wystawcach spoczywać będzie odpowiedzialność za niedostosowanie się do obowiązujących przepisów sanitarnych.

Zdrowa żywność 

Będzie okazja, aby bezpośrednio u producentów zakupić żywność wyprodukowaną według tradycyjnych receptur, bez sztucznych dodatków i konserwantów. Można zdobyć naturalne soki, miody, sery, ryby i wiele innych produktów.

Jak zgłosić chęć udziału w Garażówce

Rekrutację urząd rozpoczyna 20 sierpnia (piątek), a zakończy ją w momencie wyczerpania limitu, ale nie później niż 27 sierpnia (piątek) o godz. 15.00.  Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Zgłoszenie można przesłać jedynie w imieniu własnym. Rekrutacja prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić  i podpisać Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl. Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę Wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony Organizatorowi najpóźniej w dniu Garażówki.   
W wyjątkowych przypadkach będzie można zarejestrować się osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy al. KEN 61 (w dni powszednie w godz. 8.00-16.00).
Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska wyznaczonego na parkingu.Wpisy na listę wystawców dokonywane będą wg. kolejności zgłoszeń.
Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking (al. KEN 61) możliwy będzie od godz. 10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na Garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.
Wszystkich uczestników Garażówki obowiązywać będzie Regulamin. Każdy zainteresowany wystawieniem swojego stoiska będzie musiał zarejestrować się elektronicznie, dostarczając oryginał wypełnionej i podpisanej Karty Rejestracyjnej najpóźniej w dniu imprezy.