Wydarzenie

null

Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.12.2021 12:00 - 05.12.2021 16:00
Parking przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, 02-777 Warszawa
Na czarnym tle biały napis Ursynowska Wyprzedaż Garażowa 5 grudnia
Autor: UD Ursynów

Zapraszamy na ostatnią w tym roku Ursynowską Wyprzedaż Garażową. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona i wynosi 170. Podczas wydarzenia będzie można także wesprzeć Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

Na parkingu przy urzędzie pojawią się wolontariusze z puszkami. Będzie można wrzucić do nich pieniądze, które zostaną przekazane fundacji. Poza tym podczas wydarzenia będzie stoisko z książkami zorganizowane przez Ursynotekę. Dochód ze sprzedaży książek zostanie również przekazany na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

Jak zgłosić chęć udziału w Garażówce?
Rekrutację urząd rozpoczyna 26 listopada (piątek), a zakończy w momencie wyczerpania limitu 170 miejsc, ale nie później niż 3 grudnia (piątek), o godz. 15.00. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Zgłoszenie można przesłać jedynie w imieniu własnym. Rekrutacja prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl. Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu Garażówki.

Będzie można zarejestrować się także osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00).
Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.
Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie od godz. 10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na Garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.

Karta Rejestracyjna i Regulamin dostępne są naszej stronie.

Obowiązywać będzie reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19.
Zapraszamy!

Plakat do wydarzenia Ursynowska Garażówka

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.