Wydarzenie

null

Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.03.2022 10:00 - 20.03.2022 16:00
Parking przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, 02-777 Warszawa
Na czarnym tle biały napis Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Garażówki na Ursynowie cieszą się ogromną popularnością, dlatego zorganizujemy w tym roku kilka wyprzedaży garażowych na parkingu przy al. KEN 61. Po raz pierwszy spotkamy się już w niedzielę, 20 marca, w godz. 10.00-16.00.

Rekrutacja rozpoczyna się 11 marca (piątek) a zakończy w momencie wyczerpania limitu 210 miejsc, ale nie później niż 18 marca (piątek), o godz. 15.00. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Zgłoszenie można przesłać jedynie w imieniu własnym. Rekrutacja prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl. Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał karty musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu garażówki. Będzie można zarejestrować się także osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00). Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń. Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu.

 Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie od godz. 9.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.

Wszystkich uczestników garażówki obowiązywać będzie Regulamin.

Karta Rejestracyjna oraz Regulamin są dostępne na naszej stronie.

plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.