null

Ursynowska Wyprzedaż Garażowa 4 września - REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Sprzedający i ich stoiska na parkingu przy urzędzie podczas garażówki, w tle budynek urzędu, pogoda słoneczna
Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Garażówki organizowane na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów cieszą się ogromną popularnością. Na kolejną zapraszamy w niedzielę, 4 września, w godz. 10.00-16.00. Rejestracja na to wydarzenie rusza w piątek, 26 sierpnia. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona. Kolejne garażówki planowane są: 2 października, 6 listopada i 4 grudnia.

INFORMUJEMY ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY REJESTRACJĘ NA GARAZÓWKĘ. Ostatnia zarejestrowana osoba przesłała maila z wypełnioną Kartą Rejestracyjną 26 sierpnia br. (piątek) o godz. 15.06.

Jak zgłosić chęć udziału 

Rekrutacja rozpoczyna się 26 sierpnia (piątek), a zakończy w momencie wyczerpania limitu miejsc, ale nie później niż 2 września (piątek), o godz. 15.00. Prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.plBrak karty będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu Ursynowskiej Wyprzedaży Garażowej.

Możliwa będzie także rejestracja osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00).

Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.

 Najważniejsze zasady

Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie w godz. 9.00 -10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na garażówkę.

Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.30.

Miejsca wystawców, którzy nie pojawią się do godz. 10.30 mogą być udostępnione osobom oczekującym na wolne miejsca.

Wystawcy zobowiązani są, po zakończeniu garażówki, do pozostawienia udostępnionego miejsca czystego i w nienaruszonym stanie. Zabronione jest również pozostawianie niesprzedanych rzeczy przy koszach na śmieci.

Wszystkich uczestników obowiązywać będzie regulamin dostępny na stronie internetowej