Wydarzenie

null

Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.07.2022 10:00 - 24.07.2022 16:00
parking przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61
miniatura do plakatu
Autor: UD Ursynów

Na parkingu przy al. KEN 61 po raz kolejny spotkamy się na Ursynowskiej Garażówce w niedzielę, 24 lipca, w godz. 10.00-16.00. Rejestracja ruszy w piątek, 15 lipca. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona.

Jak zgłosić chęć udziału w Garażówce

Rekrutacja rozpoczyna się 15 lipca (piątek), a zakończy w momencie wyczerpania limitu miejsc, ale nie później niż 22 lipca (piątek), o godz. 15.00. Prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl.  Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu Ursynowskiej Wyprzedaży Garażowej.

Możliwa będzie także rejestracja osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00).

Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.

 Najważniejsze zasady obowiązujące na Garażówce

Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie w godz. 9.00 -10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na garażówkę.

Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.

Miejsca wystawców, którzy nie pojawią się do godz. 10.30 mogą być udostępnione osobom oczekującym na wolne miejsca.

Wystawcy zobowiązani są, po zakończeniu Garażówki, do pozostawienia udostępnionego miejsca czystego i w nienaruszonym stanie. Zabronione jest również pozostawianie niesprzedanych rzeczy przy koszach na śmieci.

Wszystkich uczestników obowiązywać będzie regulamin dostępny na stronie. 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.