null

Ursynowska Wyprzedaż Garażowa już 23 kwietnia - LIMIT MIEJSC WYCZERPANY

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na pierweszym planie kilkadziesiąt ludzi, rozstawienie z ubraniami i nie tylko na parkingu przy budynku na tle budynku , ładna słoneczna pogoda
Autor: UD Ursynów

Kolejna okazja do tego aby podarować rzeczom drugie życie lub znaleźć coś wyjątkowego! Na garażówkę zapraszamy w niedzielę, 23 kwietnia. Przypominamy, że w tym roku zmienił się sposób rejestracji – odbywa się na stronie internetowej garazowka.ursynow.warszawa.pl. Zapisy na najbliższą startują w poniedziałek, 17 kwietnia. Liczba miejsc ograniczona!

Uwaga! Wszystkie miejsca na najbliższą garażówkę zostały już zarezerwowane. 

Druga w tym roku Ursynowska Wyprzedaż Garażowa odbędzie się w 23 kwietnia, w godz. 10.00 – 16.00, na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów.

Rejestracja – krok po kroku

Rejestracja na wydarzenie będzie się odbywać na specjalnej stronie internetowej garazowka.ursynow.warszawa.pl. Ruszy w poniedziałek, 17 kwietnia o godz. 8.00 i potrwa do środy, do godz. 23.59 lub do wyczerpania limitu miejsc. Także kto pierwszy ten lepszy!

Po prawidłowo przeprowadzonej rejestracji wystawca otrzyma e-mail potwierdzający udział w garażówce, z informacją o numerze miejsca. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu będzie okazanie przed wjazdem/wejściem wypełnionej i wydrukowanej karty rejestracyjnej z numerem miejsca.

Po wyczerpaniu limitu miejsc będzie możliwość zapisania się na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji zapisanego wystawcy, pierwszej osobie z listy będzie automatycznie przydzielane zwolnione miejsce. O czym zostanie poinformowana w wiadomości e-mail. 

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w garażówce wystawca ma obowiązek wysłania powiadomienia na stronie garazowka.ursynow.warszawa.pl na minimum 48h przed rozpoczęciem wydarzenia (w e-mailu potwierdzającym uczestnictwo będzie wysłany kod do wykorzystania przy rezygnacji lub link bezpośrednio do rezygnacji). Niewysłanie takiej informacji i niestawienie się na wydarzenie może skutkować odmową uczestnictwa w kolejnych garażówkach.

Dla osób wykluczonych cyfrowo możliwa będzie także rejestracja osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (w godz. 8.00-16.00).

Najważniejsze zasady

Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie w godz. 9.00 -10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.30. Wystawcy zobowiązani są, po zakończeniu garażówki, do pozostawienia udostępnionego miejsca czystego i w nienaruszonym stanie. Zabronione jest również pozostawianie niesprzedanych rzeczy przy koszach na śmieci.

Miejsca wystawców, którzy nie pojawią się do godz. 10.30, będą udostępnione osobom oczekującym na wolne miejsca.

Wszystkich uczestników obowiązuje regulamin.

Terminy kolejnych garażówek: 28 maja, 25 czerwca, 30 lipca, 27 sierpnia, 24 września, 22 października, 19 listopada, 3 grudnia.