null

Ursynowski Jubileusz Par – czas na zgłoszenia 

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na białym tle trzy osoby, kobieta w okularach ubrana na czarno stoi po lewej stronie trzyma wiązankę kwiatów po środku uśmiechnięty mężczyzna w ciemnym garniturze a po prawej mężczyzna trzymający dyplom i ozdobne opakowanie w zestawem filiżanek UJP_3 - jasna przestronna sala wypełniona rzędami krzeseł na których siedzą starsi ludzie w odświętnych strojach, kobiety w dwóch pierwszych rzędach trzymają kolorowe wiązanki kwiatów
Autor: UD Ursynów

Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy zaprasza pary, które w tym roku obchodzą okrągłe jubileusze 40,45,50,55-lecia i większe, do świętowania ich z nami w czasie organizowanego już po raz piąty Ursynowskiego Jubileuszu Par. 

Pierwsza edycja jubileuszu została zorganizowana w związku z 40-leciem Ursynowa, jednak ogromne zainteresowanie sprawiło, że władze dzielnicy zdecydowały o wpisaniu jej do kalendarza ursynowskich imprez na stałe. 
Jeśli naszych planów nie pokrzyżuje pandemia Covid-19, uroczystość zostanie zorganizowana na przełomie października i listopada. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 września 2021 r. pod adresem ursynow.wks@um.warszawa.pl lub tel. 22 443 73 54.