null

Ursynowskie Mikołajki Modelarskie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Urząd Dzielnicy Ursynów przygotował dla mieszkańców dzielnicy specjalną edycję pikniku modelarskiego połączonego z malowaniem figurki mikołaja, przygotowanej na 45-lecie dzielnicy. Zapraszamy w niedzielę, 4 grudnia, w godz. 10.00 - 16.00 do urzędu (al. KEN 61, I piętro). Udział w pikniku jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń na miejscu.

Malowanie figurki mikołaja

Uczestnicy warsztatów będą mogli pomalować specjalnie zaprojektowaną na to wydarzenie figurkę mikołaja, z elementami rocznicowymi 45-lecia Ursynowa. Figurkę można będzie powiesić na choince. Do dyspozycji uczestników będą farby, pędzle, przygotowane stanowiska malarskie oraz pomoc instruktorów.

Warsztaty budowy modeli samolotów

Uczestnicy otrzymają plastikowe modele z serii Disney Planes oraz myśliwców z Gwiezdnych Wojen - są to proste, plastikowe modele do szybkiego złożenia i oznaczenia przy pomocy specjalnych naklejek. Przygotowane będą stanowiska modelarskie do budowy oraz pomoc instruktorów.

Symulatory lotów

Myśliwcem X-wing z uniwersum Star Wars będzie można zrealizować misje kosmiczne, oczywiście po krótkim szkoleniu. Będzie można także polatać dronami lub samolotami z użyciem specjalnych aparatur do sterowania. Przy pomocy symulatora będzie można również odbyć lot plenerowy nad Warszawą, łącznie ze startem z lotniska Chopina.

Gry bitewne i tor nauki jazdy

Na specjalnie przygotowanych planszach będzie można zagrać w grę figurową X-Wing. Instruktorzy, po krótkim szkoleniu, pomogą uczestnikom rozegrać partie szkoleniowe. Zapraszamy także na specjalny tor, na którym będzie można wypróbować swoich sił w prowadzeniu modeli zdalnie sterowanych samochodów.