Wydarzenie

null

Ursynowskie Potańcówki

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.09.2023 17:00 - 02.09.2023 21:30
Ursynów
na pierwszym planie kilkanaście par tańczących kobiety i mężczyźni na powietrzu, w tle widać scenę na scenie światła
Autor: UD Ursynów

Wspaniała muzyka, tańce, zabawy i atrakcje – czyli kolejna odsłona cyklu Ursynowskie Potańcówki. To międzypokoleniowe wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają przez cały rok mieszkańcy dzielnicy. Na pierwszą zapraszamy już w sobotę, 24 czerwca, w godz. 17.00 – 21.30.

Harmonogram – gdzie i kiedy

W tym roku spotkamy się aż 5 razy, zawsze w soboty i zawsze w godz. 17.00 – 21.30. Pierwsze wydarzenie odbędzie się 24 czerwca przy współpracy z Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” i na terenie przylegającym do Alternatyw. Podczas tego spotkania do tańca porwie „Warszawska Kapela z Targówka”, która będzie grała do godz. 20.00.  

Pozostałe spotkania odbędą się:

- 8 lipca w Parku Przy Bażantarni (obok Orlika),

- 22 lipca przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów,

- 19 sierpnia po raz pierwszy na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, a sezon zakończymy

- 2 września w Sadku Natolińskim. 

Zabawa dla każdego

Przez cały letni sezon będziemy się spotykać na zabawie w plenerze, podczas której będzie można nie tylko wziąć udział w tradycyjnej potańcówce na deskach, prowadzonej przez wodzireja, ale także w nauce tańca i licznych konkursach. Będzie można nawet obejrzeć wystawę plenerową o Ursynowie.

Podczas potańcówek zapewniamy liczne atrakcje dla najmłodszych uczestników zabawy, takie jak ogromny dmuchaniec, animacje, konkursy i zabawy. Gwarantujemy również odpłatną strefę gastronomiczną.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej oraz profilu na FB, ponieważ w przypadku nagłego załamania pogody wydarzenie może zostać odwołane. Oczywiście wierzymy, że nic takiego się nie wydarzy.

plakat do wydarzenia, wszystkie informacje w treści