null

Ursynowskie Wyprzedaże Garażowe powracają

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Garażówki na Ursynowie cieszą się ogromną popularnością, dlatego Urząd Dzielnicy Ursynów zorganizuje w tym roku kilka wyprzedaży garażowych na parkingu przy al. KEN 61. Po raz pierwszy spotkamy się już w niedzielę, 20 marca, w godz. 10.00-16.00. Rejestracja rusza w piątek, 11 marca. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona i wynosi 210.

- W przypadku pogorszenia się sytuacji humanitarnej zastrzegamy sobie prawo odwołania garażówki. Jeżeli dojdzie do skutku, będziemy w jej trakcie prowadzić zbiórkę pieniędzy na rzecz uchodźców z Ukrainy – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa

Jak zgłosić chęć udziału

Rekrutacja rozpoczyna się 11 marca (piątek). Zakończy w momencie wyczerpania limitu 210 miejsc, ale nie później niż 18 marca (piątek), o godz. 15.00.  Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Zgłoszenie można przesłać jedynie w imieniu własnym. Rekrutacja prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać  Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl. Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał karty musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu garażówki. Będzie można zarejestrować się także osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00). Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń. Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu.

Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie od godz. 9.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.

Wszystkich uczestników garażówki obowiązywać będzie  Regulamin.

plakat do wydarzenia