Wydarzenie

null

„Vse je lepše, ker te ljubim” recital piosenki słoweńskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.05.2022 18:00 - 28.05.2022 19:00
Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, Kajakowa 12b, 02-838 Warszawa
Kafelek z logo DOK Ursynów.

Zuzanna i Rok Mulec w ubiegłym roku skomponowała swój pierwszy utwór autorski, z którym razem z mężem reprezentowała Polskę na International Low-Vision Song Contest – międzynarodowym konkursie piosenki dla niewidomych z 17 państw. Zapraszamy na koncert 28.05. w sobotę, na godz. 18.00. Wstęp wolny.

Zuzanna – z wykształcenia i zawodu lingwistka, ale też wokalistka i początkująca cajonistka. Śpiewa od wielu lat i jest laureatką kilku konkursów wokalnych, takich jak lubelskie Debiuty czy Festiwal im. Jonasza Kofty Moja Wolności.

Rok – z pochodzenia Słoweniec, multiinstrumentalista, muzyk z prawdziwą pasją. Gra na fortepianie, gitarze akustycznej, gitarze basowej i akordeonie. W dzieciństwie i wieku dorosłym śpiewał w wielu chórach, przez kilka lat był członkiem zespołu uwielbieniowego Skromni Band, a teraz wspiera lokalną grupę The Other River. Do Polski przywiodła go miłość i mieszka tu prawie od sześciu lat.

Wstęp bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc od 9.05

W ramach ustawy o dostępności, osoby ze szczególnymi potrzebami chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o kontakt pod nr. tel 22 125 56 02 lub e-mail biuro@dokursynow.pl do 24.05.

Plakat do wydarzenia.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.