null

„W gorsecie” – seans filmowy na Dzień Kobiet

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika do wiadomości, wszystkie informacje w treści

Z okazji święta kobiet zapraszamy na bezpłatną projekcję filmu „W gorsecie” w reżyserii Marie Kreutzer. Ten nieoczywisty obraz cesarzowej Sisi wyświetlony zostanie w środę, 8 marca, o godz. 19.00, w Multikinie Ursynów. Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu, w terminie 28 lutego – 3 marca, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie kulturalny.ursynow.warszawa.pl

Skandalistka w innej odsłonie 

Cesarzowa Sisi jest jedną z największych wiedeńskich atrakcji turystycznych, jej twarz widnieje na niezliczonych pamiątkach, a klasyczna już trylogia filmowa z Romy Schneider wyświetlana jest w austriackiej telewizji w każde Święta. Jej wizerunek jest jednak zatrzymany w czasie, reżyserka Marie Kreutzer sięga po inny moment życiowy znanej postaci – ukazuje Elizabeth kiedy kończy 40 lat i zaczyna być postrzegana przez pryzmat swojego wieku, nie dokonań czy aspiracji. Sisi pragnie uniknąć wtłoczenia w sztywny gorset oczekiwań, chce równocześnie zabezpieczyć swoje dziedzictwo. 

Bezpłatne karty wstępu 

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „W gorsecie”, w terminie 28 lutego – 3 marca, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie kulturalny.ursynow.warszawa.pl
  
Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 4 marca wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 8 marca można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna będzie w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze), od godz. 10.00 oraz na profilu dzielnicowym na Facebooku. Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie, 8 marca, o godz. 18.00. 

Regulamin 

  1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.
  2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. W GORSECIE w dniu 8.03.2023 r.
  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.
  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seans Filmowy, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.
  7. Prosimy o punktualne przybycie, seans wyświetlany jest bez reklam.
  8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.