Wydarzenie

null

„W gorsecie” – seans filmowy na Dzień Kobiet

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.03.2023 19:00 - 08.03.2023 20:30
Multikino Ursynów, al. KEN 60, 02-777 Warszawa
grafika do wiadomości, wszystkie informacje w treści

Z okazji święta kobiet zapraszamy na bezpłatną projekcję filmu „W gorsecie” w reżyserii Marie Kreutzer. Ten nieoczywisty obraz cesarzowej Sisi wyświetlony zostanie w środę, 8 marca, o godz. 19.00, w Multikinie Ursynów.

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu, w terminie 28 lutego – 3 marca, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie kulturalny.ursynow.warszawa.pl

Skandalistka w innej odsłonie:

Cesarzowa Sisi jest jedną z największych wiedeńskich atrakcji turystycznych, jej twarz widnieje na niezliczonych pamiątkach, a klasyczna już trylogia filmowa z Romy Schneider wyświetlana jest w austriackiej telewizji w każde Święta. Jej wizerunek jest jednak zatrzymany w czasie, reżyserka Marie Kreutzer sięga po inny moment życiowy znanej postaci – ukazuje Elizabeth kiedy kończy 40 lat i zaczyna być postrzegana przez pryzmat swojego wieku, nie dokonań czy aspiracji. Sisi pragnie uniknąć wtłoczenia w sztywny gorset oczekiwań, chce równocześnie zabezpieczyć swoje dziedzictwo. 

Bezpłatne karty wstępu:

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „W gorsecie”, w terminie 28 lutego – 3 marca, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie kulturalny.ursynow.warszawa.pl

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 4 marca wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 8 marca można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna będzie w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze), od godz. 10.00 oraz na profilu dzielnicowym na Facebooku. Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie, 8 marca, o godz. 18.00.

Plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.