null

W nadchodzące upały pamiętajcie o zwierzętach!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie metalowego poidełka z miską w kształcie pieska z herbem Ursynowa. Poidełko znajduje się na ulicy przed ogrodzeniem.
Autor: UD Ursynów

Nadchodzi fala upałów, które są niebezpieczne nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Jak co roku Pucek Ursynowski prosi o wystawianie naczyń z wodą, nie zostawianie czworonogów na słońcu i samochodach oraz pomoc tym, które jej potrzebują.

W związku z tym, ze czworonogom należy zapewnić nieograniczony dostęp do świeżej, czystej wody – również w czasie spacerów. Przypominamy, że przed Urzędem Dzielnicy Ursynów oraz innym miejscach na Ursynowie wystawione są poidełka dla zwierząt.

W razie potrzeby szukajcie ich w tych lokalizacjach:
•    Ośrodek Wsparcia i Integracji Stowarzyszenia "MAJA",  ul. Belgradzka 33
•    Lodziarnia Lodojadacz ul. Gandhi 17
•    Atelier Strefa Piękna, ul. Surowieckiego 8/lok. 803
•    Przy Orliku w Parku im. Jana Pawła II
•    Centrum Handlowe Ursynów, ul. Puławska 427
•    DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12b.


W tym trudnym dla zwierząt czasie pomocy potrzebują także ptaki i inne wolno żyjące zwierzęta, które chętnie skorzystają z wody udostępnionej w płaskich naczyniach, ustawionych w cieniu.


W imieniu zwierząt dziękujemy za pomoc!

Metalowe poidełko z miską w kształcie pieska z herbem Ursynowa. Poidełko znajduje się na chodniku przed ogrodzeniem budynku Ośrodka Wsparcia i Integracji.
Zobacz galerię (6 zdjęć)
Zdjęcie metalowego poidełka z miską w kształcie pieska z herbem Ursynowa. Poidełko znajduje się przed lodziarnią.
Zdjęcie metalowego poidełka z miską w kształcie pieska z herbem Ursynowa. Poidełko znajduje się chodniku przy bloku na parterze którego jest zakład fryzjerski.
Zdjęcie metalowego poidełka z miską w kształcie pieska z herbem Ursynowa. Poidełko znajduje się chodniku przy parterowym budynku.
Zdjęcie poidełka w kształcie pieska z miską wykonane przy centrum handlowym. Piesek jest wykonany z metalu, jest w szarym kolorze, wysokość około 140 cm.
Metalowe poidełko z miską w kształcie pieska z herbem Ursynowa. Poidełko znajduje się na chodniku przed ścianą wykończoną brązowymi cegiełkami.