null

Warsztaty malowania figurki warszawskiej syrenki

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie szara figurka syrenka warszawska w tle widać drzewa, liście, figurka jest na zewnątrz na powietrzu
Autor: UD Ursynów

W najbliższą niedzielę, 23 października, zapraszamy na warsztaty malowania figurki warszawskiej syrenki, z okazji 45-lecia naszej dzielnicy. Wydarzenie odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Ursynów od godz. 11.00, w sali 136 na I piętrze. Wstęp jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń na miejscu.

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek. Na miejscu będą czekać przygotowane stanowiska z farbami i pędzlami, a wyspecjalizowani instruktorzy pokażą, jak stawiać pierwsze kroki w tym pięknym hobby. Pomalowane figurki będzie można zabrać do domu.

- Malowanie figurek to bardzo ciekawy pomysł na spędzenie niedzieli. To okazja dla rodziców,  aby wspólnie z dziećmi spędzić czas na dobrej zabawie, rozwijając przy okazji umiejętności manualne. To wspaniała okazja także do tego, aby uczcić 45-lecie Ursynowa. Taka figurka będzie wspaniałą pamiątką - mówi zastępca burmistrza, Klaudiusz Ostrowski.

Wspólne malowanie rodziców i dzieci to znakomita zabawa, o czym przekonali się uczestnicy poprzednich warsztatów, podczas których malowaliśmy figurki Powstańców Warszawskich oraz figurki fantasy.