Wydarzenie

null

Wielkie Derby przy Dereniowej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.11.2021 17:00 - 20.11.2021 19:00
Hala UCSiR, Dereniowa 48, Warszawa
Na zdjęciu widoczna jest półokrągła fasada budynku z napisem Hala Widowiskowo-Sportowa Arena Ursynów.
Autor: Urząd Dzielnicy Ursynów

Jeszcze nie opadły emocje po sobotnim spotkaniu z liderem, gdzie Metro było bardzo blisko sprawieni niespodzianki a już 20 listopada kolejne starcie na szczycie. Tym razem w hali UCSiR przy Dereniowej będziemy świadkami derby z MOS Wola Tramwaje Warszawskiej. Początek meczu o godzinie 17.00.

"Metrowcy" w miniony weekend nie wykorzystali ogromnej szansy na wygraną z liderem z Podlasia. Prowadziliśmy 2-0 w setach, niestety kolejne 3 partie padły łupem gości. Decydujący tie-break BAS wygrał 16-14 co najlepiej obrazuje skalę emocji w tym spotkaniu.
Ale to już historia, bo przed Nami kolejny szalgier. Tym razem na Ursynów przyjeżdża ekipa MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Oba Kluby to wiodące ośrodki siatkówki młodzieżowej w Polsce, prawdziwe kuźnie siatkarskich talentów. Zarówno Metro jak i MOS od lat rywalizują również na szczeblu seniorskim w II lidze i zawsze są to gorące starcia. Nie inaczej zapewne będzie w nadchodzącą sobotę, dlatego serdecznie zachęcam Państwa do wizyty na hali przy Dereniowej.

Plakat do wydarzenia.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.