null

Wiosenne spotkania z burmistrzem Ursynowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na pierwszym planie widać stojące tyłem osoby jednego przodek mężczyznę, który stoi pod czerwonym namiotem

​​​​​​​​​​​​​​Burmistrz Robert Kempa zaprasza na cykl czterech otwartych spotkań. Pierwsze odbędzie się w poniedziałek, 22 maja, na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr. 330 przy ul. Mandarynki 1. Kolejne 29 maja, 5 czerwca i 19 czerwca. Ostatnie po raz pierwszy odbędzie się online.

- Spotkania z mieszkańcami Ursynowadla mnie bardzo cenne. Wysłucham wszystkich i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Będzie to też okazja, aby podsumować ostatnie wydarzenia i zaprezentować plany na przyszłość  – mówi Robert Kempa. 

Spotkania z burmistrzem zaplanowano na cztery poniedziałki, w godz. 16.00 – 18.00. Dwa spotkania odbędą się w maju i dwa w czerwcu. Start już 22 maja – tego dnia zapraszamy na dziedziniec wyremontowanej Szkoły Podstawowej nr 330 (ul. Mandarynki 1). Kolejne spotkanie odbędzie się 29 maja na Zielonym Ursynowie, przy Przedszkolu nr 159 (ul. Taneczna 74). Z burmistrzem będzie można porozmawiać także 5 czerwca w Parku im. Jana Pawła II, a konkretnie na zazielenionym placu z fontanną. Ostatnie spotkanie – 19 czerwca – odbędzie się w formule Q&A i będzie transmitowane na Facebooku i YouTubie dzielnicy Ursynów.