null

Wioślarski Tytan Warszawy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika do wydarzenia: certyfikat i medale leżą na stole
Wioślarski Tytan Warszawy

​​​​​​​To największa wioślarska impreza sportowa w Warszawie i jedna z największych w Polsce. Eliminacje do ósmej edycji „Wioślarskiego Tytana Warszawy” na Ursynowie odbędą się w środę, 23 listopada, w hali sportowej „ Hawajska” przy ul. Dereniowej 48, w godz. 09.30 – 13.30. Jest jeszcze ostatnia szansa na zgłoszenie – przyjmowane są do 21 listopada.

W zawodach biorą udział uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych. Imienne zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: wtw@wtw.waw.pl. Mogą to zrobić nauczyciele lub rodzice.  

Zawody rozgrywane są w halach sportowych miejskich ośrodków sportu. To nie tylko rywalizacja, ale także wspaniała zabawa. Uczniowie wiosłują na ergometrach. Zadanie jest proste - trzeba przepłynąć jak najdłuższy dystans w zadanym czasie.

Pierwszym krokiem są eliminacje w dzielnicach, tam najlepsi zdobywają kwalifikację do ogólnowarszawskiego Finału, który odbędzie się w grudniu 2022 roku. Główna nagroda dla najlepszej szkoły to profesjonalny ergometr wioślarski. Nagrodzeni zostaną także uczniowie z najlepszymi wynikami w poszczególnych kategoriach wiekowych awansujący do Finału.

Wydarzenie organizuje od 2014 roku Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie.
Wszystkie informacje na stronie:
wtw.waw.pl/tytan/