Wydarzenie

null

Wolny Uniwersytet Ursynowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.11.2023 11:00 - 26.11.2023 15:00
UCK Alternatywy, Gandhi 9, 02-776 Warszawa

Zapraszamy na zajęcia Wolnego Uniwersytetu Ursynowa, na które prosimy nie zapomnieć zabrać ze sobą: wyśmienitego humoru, pozytywnych fluidów i mnóstwa dobrej energii. Wolny Uniwersytet Ursynowa wstęp dla zapisanych studentów w roku 2023/2024. Jednocześnie informujemy, że zawsze przed pierwszym wykładem będzie dostępnych 30 miejsc dla wolnych słuchaczy.

Spotykamy się w Centrum Kultury Alternatywy, ul I Gandhi 9. Po wykładzie będą do kupienia książki „Człowiek z bursztynu” naszych wykładowców. 

Oto Program na najbliższą niedzielę. Co nas czeka?

26 listopada / niedziela

godz.11.00 „Człowiek z bursztynu” wykład/spotkanie z Sylwią Winnik i Tomaszem Ołdziejewskim

O czym będzie?  O historii poszukiwań, o tym czym był bursztyn i czym jest obecnie. O tym, jak zmieniała się Polska, gospodarka i świadomość bursztynników na całym świecie.  Bo bursztyniarstwo to styl życia, w którym znajdzie się trochę relaksu, trochę rzemiosła i sporo adrenaliny.

godz.13.00 „Moje życie z Tomkiem” wykład/spotkanie z Dorota Sumińską

O czym będzie? O trudnych chwilach. O młodzieńczej miłości, która wróciła po 30 latach i miała wypełnić ostatnie chwile życia. O szczęściu, wspólnych planach, stracie, śmierci i żałobie, która chyba nadal się nie skończyła i której wyrazem jest książka "Moje życie z Tomkiem".

Grafika do informacji. Szczegóły w treści