null

Wygodne i nowoczesne płatności

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Terminal płatniczy
Autor: UD Ursynów

W Urzędzie Dzielnicy Ursynów, zainstalowany został właśnie samoobsługowy terminal płatniczy. To nowoczesne i wygodne urządzenie pozwala szybko i bez kolejki dokonać płatności za wybrane usługi wszystkim mieszkańcom. Dostosowane jest także do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Zlokalizowane jest na parterze, przy wejściu od strony al. KEN.    

- Konsekwentnie od kilku lat modernizujemy budynek urzędu, aby każda wizyta była komfortowa, a nowoczesne rozwiązania oszczędzały czas ursynowian. Dziś uruchomiliśmy urządzenie, które ułatwi i przyspieszy mieszkańcom dokonywanie płatności. Za usługę można będzie zapłacić samodzielnie i szybko – mów zastępca burmistrza Ursynowa, Klaudiusz Ostrowski. – Terminal dostoswany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, co wpisuje się w nasze działania związane z zapewnieniem przyjaznego i dostępnego dla wszystkich budynku – dodaje.

Samoobsługowy terminal płatniczy

Urządzenie posiada czytelny ekran dotykowy, który ułatwia nawigację oraz wprowadzanie danych. Obsługa oraz proces dokonywania płatności  realizowanie są   intuicyjnie. Ponadto po wciśnięciu przycisku całe urządzanie obniża się o kilkanaście centymetrów, co w znacznym stopniu ułatwia korzystanie przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. 

Zainstalowana w urządzeniu drukarka wydaje potwierdzenia wniesienia opłaty oraz potwierdzenie transakcji płatniczej. Terminal przystosowany jest także do obsługi kart identyfikacyjnych dla osób często dokonujących płatności, co pozwala skrócić obsługę o czas potrzebny na wprowadzanie danych płatnika (terminal odczytuje je z karty ID klienta).

Urządzenie zostało zamontowane dzięki wsparciu dyrekcji Biura Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności oraz Biura Administracji i Spraw Obywatelskich.

Terminal płatniczy
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Terminal płatniczy
Terminal płatniczy