Wydarzenie

null

Wyjątkowe spotkanie literackie z Marią Peszek

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.03.2023 19:00 - 01.03.2023 20:00
UCK "Alternatywy", Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

Ursynoteka w ramach projektu #mobilnaursynoteka zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z wokalistką, aktorką, autorką tekstów, performerką Maria Peszek, które odbędzie się 1 marca o godzinie 19.00 w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. Wstęp 5 zł.

Rozmowa z gościnią dotyczyć będzie jej nowej książki pt. „Naku*wiam zen”, dotyczącej również bardzo znanego aktora filmowego i teatralnego, Jana Peszka, a prywatnie ojca Marii.

Informujemy, że spotkanie będzie tłumaczone na język migowy oraz ustalamy możliwość zakupu książki podczas spotkania.

„Aktorka dwa lata zbierała materiał do książki. Przez kolejne cztery pracowała nad jej formą. Dzięki rozmowom z ojcem dowiedziała się również czegoś o sobie, a mianowicie, że w wielu aspektach jest do niego bardzo podobna. - Głównie, jeśli chodzi o taką radość życia, siłę życia, której nic nie jest w stanie stłamsić. Żadne przeciwności nie są w stanie wygrać z tym. Zobaczyłam też, że poczucie humoru, które, być może cechą Marii Peszek mało artykułowaną, jest i może być nieprawdopodobną siłą — podsumowała Maria Peszek”.

Bilety w cenie 5 zł są dostępne są w recepcji Alternatyw i online.

Plakat do wydarzenia

 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.